معرفی آزمایشگاه

کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت شرکت ویژگان بسپار شرق، با هدف انجام آزمون های مواد اولیه و محصولات تولیدی و ایجاد مرکز تخصصی جهت ارائه خدمات آزمون به مشتریان، در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود.

IMG 20170220 153310

این آزمایشگاه در پی سیاست های کلان شرکت و نیل به خط مشی کیفی اقدام به تجهیز آزمایشگاه به دستگاه های مدرن و آموزش نیروی انسانی متخصص نموده است که در این راستا موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه (ISO 17025) از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران گردیده است. همچنین دارای پروانه کارشناس استاندارد در زمینه اجرای استاندارد در رشته تخصصی صنایع شیمیایی و پلیمر( فرآورده های پلیمری، لاستیک، پلاستیک، کامپوزیت) از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

IMG 20170220 153258

این آزمایشگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های اروپایی توان آزمون انواع لوله های پلی اتیلن در فشار و قطرهای مختلف، مطابق استانداردهای ملی و بین المللی را دارا می باشد. آزمایشگاه ویژگان بسپار شرق بعنوان هسته مرکزی واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت می باشد که در انجام پروژه ها و آزمون های تحقیقاتی متعدد در خصوص تولید کامپاندهای مهندسی در جهت رفع نیازهای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی کشور فعالیت دارد.